Karagöl Köyü Forum Ömer TURAL M. KEMAL ATATÜRK www.karagolkoyu.info www.karagöl.com www.karagolkoyu.info.tr www.karagolkoyu.tr.cc
gfxgfx
 
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Parolanızı unuttuysanız buraya tıklayın.

Kullanıcı Adınız: Parolanız:
Aktif Kalma Süresi:

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!
Forum Bölümü
 
gfx gfx
gfx
9369 Mesaj 3109 Konu Gönderen: 2726 Üye - Son üye: A. Aralık 07, 2022, 08:00:52 ÖS
*
gfx*Ana SayfaForumMezarlıklarRadyo KaragölSohbetResimlerVideolarİletişimAraÜye ListesiGiriş YapKayıt Olgfx
BaşlangıçKayıtGiriş/Çıkış YapmakKimlikİleti GöndermekKişisel MesajlaşmaArama

işlemini bitirdiğiniz zaman, foruma ilk kez giriş yapma şansına sahip olacaksınız. Sonraları için her zaman bağlı kalmayı veya ziyaretiniz sonrasında çıkış yapmayı seçebilirsiniz.Kayıt Olma

  1. Giriş Yapmak
    1. Giriş Ekranı
    2. Çabuk Giriş
  2. Çıkış Yapmak
  3. Şifre Hatırlatıcısı

Giriş Yapmak

Yeni kayıt olmuş veya daha önceki bir ziyaret sonrasında çıkış yapmış olabilirsiniz, fakat normalde her durumda normal giriş ekranı ile hızlı giriş ekranı arasında bir tercih yapabilirsiniz.

Giriş Ekranı

Bu ekran (ana menününGiriş butonundan erişilir) sadece kayıt sonrasında gördüğünüz ekran olmakla kalmamakta, ayrıca sadece kayıtlı kullanıcıların erişebildiği forumlarda da ilk gördüğünüz ekran olmaktadır, ilk önce bu ekranı açıklayacağız:

Giriş
İsim:
Şifre:
Bağlı kalınacak dakika:
Her zaman bağlı kal:
Şifreni mi unuttun?


Kullanıcı adı ve Şifre alanları kendi kendini açıklayıcı olabilir, Bağlı kalınacak dakika basitçe giriş işleminde kullanılan çerezlerin etkin kalacağı zamandır, bu süre sonunda çerez geçersiz olur ve tekrar giriş yapmanız gerekir. Eğer paylaşımlı bilgisayar kullanıyorsanız ve çıkış yapmayı unutacaksanız bu bölüme çok yüksek bir rakam girmemeniz önerilir. Fakat bilgisayarınızı başka kimse kullanmıyorsa Her zaman bağlı kal seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

Çabuk Giriş

Birçok forumda çabuk giriş kutusu da bulunmakla birlikte sayfadaki yeri forumdan foruma oldukça değişir. Mesela SMF varsayılan temasında yukarıda kapatılabilen bölümdedir, fakat daha eski YaBB SE temasında ve ondan türemiş temalarda ise genellikle sayfanın alt kısımlarındadır. Eğer göremiyorsanız ve bulunduğu bölüm kapatılmadıysa ya tamamen devre dışıdır (bu durumda ana menüden giriş işlemini yapabilirsiniz) veya zaten giriş yapmışsınızdır (bu durumda ise ana menüde Giriş yerine Çıkış butonu gözükmelidir).


Kullanıcı ismi, şifre ve oturum uzunluğu ile giriş yapınız

Çabuk Girişi kullanmak için kullanıcı isminizi, şifrenizi girin ve oturum uzunluğunu seçerek Girişe basın. Bu durumda Her zaman, Her zaman bağlı kal gibidir, ve bilgisayarınızın kendiniz çıkış yapana kadar sizi hatırlamasını sağlar, o kadar uzun süre bağlı kalmanız anlamına gelmez!

Çıkış Yapmak

Forumu gezdikten sonra çıkış yapmak isteyebilirsiniz. Beklide bilgisayarınızı başka biri ile paylaşıyorsunuzdur, bu durumda foruma bağlı kalmanız akıllıca değildir. Ana menüden Çıkış işlemini seçerek çıkış işlemini yapabilirsiniz. Böylece yine misafir konumuna dönmüş olursunuz ve isminiz bağlı olanlar listesinden çıkartılır.

Şifre Hatırlatıcısı

Eğer foruma giriş yapmaya çalışıyorsanız fakat şifrenizi unuttuysanız yada kaybettiysenizgiriş ekranından Şifrenizi mi kaybettiniz? kısayolunu izleyerek kayıp şifre hatırlatıcısını kullanabilirisiniz.

Şifre hatırlatıcısı
Şifrenizi öğrenemezsiniz fakat size e-posta ile gönderilen kısayol ile yeni bir şifre atayabilirsiniz. Ayrıca gizli sorunuzu yanıtlayarak yeni bir şifre atama seçeneğine de sahipsiniz.
Kullanıcı İsmi/e-posta adresi:

Doğru seçeneği işaretlediğiniz sürece kullanıcı ismi veya e-posta adresinizi girebilirsiniz. Sonra Gönder butonuna basarak kendinize içinde şifrenizi sıfırlayacak kısayol bulunan e-postayı gönderebilirsiniz. Eğer kendinize gizli bir soru ve cevabını atadıysanız e-postadan kaçınmak da mümkündür. Ancak lütfen herkesin cevaplayabileceği veya tahmin edebileceği bir soru atamaktan sakının (mesela 'gök kuşağının ilk rengi hangisidir?' gibi)!

BaşlangıçKayıtGiriş/Çıkış YapmakKimlikİleti GöndermekKişisel MesajlaşmaArama
gfx gfx
. MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli! .

www.karagolkoyu.info & www.karagöl.com

Sitemize Kayıt Olarak Hizmetlerimizden En İyi Şekilde Yararlanabilirsiniz.

10 Saniyede Kayit Olmak Için Tıklayın!
Kapat X